AKTUALNOŚCI

Warsztaty RWYM z Elaine Buttler w Stajni Ulmag

Stajnia Ulmag zaprasza serdecznie do udziału w kolejnych VIII  i IX warsztatach Ride With Your Mind z ELAINE BUTTLER. Elaine to osoba z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest w stanie pomóc każdemu rozwijać swoje jeździectwo. Jeśli tylko jeździec chce poprawiać swoją technikę jazdy, nauczyć się lepiej czuć swoje ciało, chce stać się bardziej zrozumiały dla swojego konia to koniecznie musi dołączyć do nas. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, zarówno osób jeżdżących sportowo jak i rekreacyjnie, instruktorów, trenerów, amatorów. Tych jeszcze dziś niezdecydowanych zapraszamy do skorzystania z opcji słuchacza.. Zapewniamy ogromną dawkę bardzo pożytecznej wiedzy w miłej atmosferze.
Warsztaty są bardzo intensywne, każdy, absolutnie każdy wyniesie z nich coś dla siebie.

Terminy :     11 i 12  kwietnia  13 i 14  kwietnia 2019 
Program:
8-13.30 – blok indywidualnych treningów 45 min każdy
13.30-14 – przerwa obiadowa
14- 17 – zajęcia teoretyczne (omawianie nagranych wcześniej video, ćwiczenia na piłce, na matach, usystematyzowanie teorii)
17-20 – wieczorne treningi w parach 1h każdy
W tym momencie (14 03  pozostało 1 wolne miejsce  w pierwszym terminie dla jeźdźców.) Zapraszamy serdecznie słuchaczy chociaż ze względu na kameralny charakter warsztatów ilość miejsc także jest ograniczona.
Telefon kontaktowy 504 036 112
Istnieje możliwość wypożyczenia konia rekreacyjnego.